Kompleks vaevusi 12.01.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 25 aastane hea füüsilise vormiga sportlane, aga nüüd olen vaevustega kimpus. Kõigepealt hakkas trennis pilti eest viskama, tekkisid õhupuudused, hemoglobiin oli166!, kirjutati antidepressandid välja, nüüd on tugev külmetus välja ilmunud mitte kuskilt, lisaks valus ja kõrvetav lahtine köha, ninaverejooksud, pearinglused, jõuetus. Millele see võiks viidata ja mis analüüse peaks laskma teha?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Soovitan soojalt samad küsimused esitada oma perearstile. See mida kirjutada osakate pole kindlasti kogu info ja uuringukompleksi saab koostada siiski alles peale teie läbivaatust. Kui perearsti pole, siis saate nõu pärida meie portaali perearstilt.
Edu soovides
Margus Punab