Vähene tundlikkus 01.11.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, juba aasta tagasi tekkis probleem vähese tundlikkusega kus lõpuni ei olnud enam võimalik jõuda. Esialgu seostasin seda liiga sagedase rattasõiduga. Sõitnud pole enam pool aastat aga probleem on ikka ilmne. Nüüd on probleemiks ka erektsioon ja mis võib kaduda seksi ajal.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Rattasõit võib mõnele mehele tõesti üsna seksuaalsust hävitavalt mõjuda. Kui on selline murede kompleks, siis oleks vast mõistlik meestearsti külastada. Erektsiooni kvaliteedi parendamine on täna lihtne teema. Muus osas tuleks põhjused üles leida ja ehk leidub ka selles suunas miskit parandamisruumi.