V.e.r .i. 28.04.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

sain mõni aega trauma mille tagajärjel oli hommikuti uriinis kyllaltki palju verd,
see on kyll kadunud kuid mõni hommik ärgates on püksid verised,päeval on kõik korras.
arst soovits uriiniproovi tuua aga seal pole midagi ju näha sest öösiti tuleb ainult verd ju.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui tahate asjalikku vastust tuleks oma probleem selgelt lahti rääkida. Mis trauma oli, mis uuringud on tehtud jne. Sellise probleemiga peaksite kindlasti pöörduda uroloogi poole. Soovitan soojalt ka meie portaalis vastavat dr. Ülo Zirelit.
Edu soovides
Margus Punab