naha-ja suguhaiguste arst 25.02.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Kas oskate soovitada Tallinnas mõnda head naha- ja suguhaiguste arsti? Hiiu polikliinikust pole abi saanud!

Tänan

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui naha-suguhaiguste arstidega rahul pole, siis juhul kui pole just süüfilise või AIDSi mure, võite alati pöörduda meestearst vastuvõtule. Soovitan enne visiiti tutvuda eri muredele välja töötatud optimaalsete uuringuskeemidega portaali sektsioonis Tasub teada - Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab