mehe sperma 11.02.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

selline mue, et kui minu mhe sperma satub käe peale siis tekiks nagu allergiline reaktioon ja see koht muutub punaseks. Päris igakord nii ei ole aga viimasel ajal tihedamini. Millest võib see olla tingitud?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt on tegemist sperma (eesnäärme) põletikuga.
Uuringute optimaalse skeemi leiate portaalist sektsioonis Tasub teada - Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab