Vigastus? 16.09.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Siuke probleem, et on tekkind selline väike kuid mitte vähem valus/ebamugav vigastus :( See peenike nahariba mis nagu ühendab eesnahka ja ülejäänut "värki" on väheke rebenenud ja seksimise ajal on see...vähemalt sisse minemisel... valus ja kipitab, vahest tuleb ka verd. See on juba pikemat aega, üle kuu ikka. Tahaks teada, et mida pean tegema ja kuidas saaks paranemisele kaasa aidata. Ette tänades...

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Peale esimest vigastust peaks täieliku paranemise saavutamiseks pidama seks elus paarinädalase pausi. Korduvate rebenemiste puhul soovitan teha pisikese plastilise operatsiooni. Õige raviskeemi saan soovitada siiski alles peale läbivaatust.
Edu
Margus Punab