Erektsioon häiritud, tugevalt 28.07.13 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Hiljuti tekkis probleem erektsiooniga. Nädal tagasi partneriga seksides ei tahtnud peenis kõvaks minna. Erektsioon oli vaevaline, poolik ning selleks pidi kõvasti vaeva nägema. Nüüd nädal hiljem ei taha peenis enam üldse kõvaks minna. Masturbeerides läheb kõvaks vaid ehk mingi 50% ulatuses ja seda kah suure vaeva peale. Nii pea kui peenise korraks rahule jätab, vajub see kohe ära. Hommikused erektsioonid on sammuti nõrgad ja väga lühikesed. Erootilised stseenid samuti ei mõju kuidagi. Samas on peenises tunda erutuse tunnet, justkui see läheks kõvaks, aga tegelikku erektsiooni ei teki üldse. Peenist katsudes on ta pigem tundetu. Vigastusi ja põrutusi sellesse piirkonda pole olnud. Mis võib olla viga ja millised on kliinikud, kuhu pöörduda vastava murega Tallinnas? Mure on suur ja see halvab igapäevaelu, ka magamist!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pöörduda saab Ülikooli meestekliinikusse - täpsem info www.kliinikum.ee/meestekliinik. Spekuleerida pole mõtet - peab ära tegema hormoon- ja eesnäärme uuringud. Koheselt saab kirjutada toetava ravi, millel ka oma ravitoime olemas.