alkohol>maks>vereurmarohi 26.06.03 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Päikest Sulle Sass!Olen ka kurja teinud oma organismile(alkohol) ja nüüd soovin tagasi sõbraks saada...olen joonud vereurmarohu teed ja see on kiirendanud mu ainevahetust (muidu olevat ta laisk) lugesin, et soovitad jumikat (võilille näksin nagunii ja see isegi ei tundu mõru, ainult vahel paneb pea valutama)kuidas jumikat kasutada?Tegelt on probleeme enam:alumine vererõhk on pidevalt kõrge,kui tablette võtan siis ülemine küll langeb aga alumine mitte eriti(loobusin tablettidest,sest uniseks tegid)maks on rasvunud ja neerus on 1,8 mm tsüst...tean,et oma süü kõik kuid olen end kokku võtnud ja tahan aidata oma organismi...
ja veel kas need ravimtaimed sobivad omavahel kokku:mustikalehed,võilill,lihtnaistepuna,kõrvenõges,põldosi?Seda soovitati mul juua-igat taime võrdses koguses...Tänud Sulle, et annad nõu siin :)))

Arst vastas:

dr Vigala Sass

Päikest!
NB! Vereurmarohi on pigm pealtmäärimiseks kui sissevõtmiseks. Ja kui alkohol on teie maksa rikkunud, siis vereurmarohi teeb seda nüüd alkoholi asemel.
Sass