Rahutu beebi 12.07.22 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
8 nädalane beebi väga rahutu (koguaeg olnud). Sipleb käte ja jalgadega. Päevad läbi karjub ja viriseb. Süles olemine ei rahusta.
Rinnaga toites enamasti sööb 5-10min ja kukub siplema ja röökima.
Kas need on gaasivalud/koolikud? Kas siis tõesti 24/7 valud?
Ööunne panemine - umbes kella 20st kussutamine ja samal ajal röögib. Magama vist jääbki, sest väsib röökimisest.
Ei oska enam midagi arvata, , mis see olla võib. Pole kuulnud, et teistel nii rahutud, et ka süles olemine ei aita.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere ja aitäh küsimast,
tõenäoliselt siiski gaasid. Soovitan perearsti konsultatsiooni.
Lugupidamisega
Anu Sööt