Imikule löök pähe 11.01.22 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, hakkasin lolli peaga 1-kuune laps süles lamamistooli diivanilt maha tõstma ja laps sai tooli jalaosaga väikese löögi vastu pead, otsaesisest natukene kõrgemale. Pildilt on näha väike triip kus nahk lahti aga samas tal ajabki pea praegu nahka seega tuleb nahk lahti väga kergesti. Häàlt löök ei teinud, nägin ainult et làks vastu ja minu ehmatusest hakkas laps ka nutma. Kui katsun seda kohta, siis laps ei reageeri nagu oleks valus. Kas peaksime arstile näitama minema kuna nii väike on laps veel?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere ja aitäh küsimast,
arvan, et kui lapse käitumine peale lööki ei muutunud, siis pole arstile vajadust näidata.
Lugupidamisega
Anu Sööt