Minul mure 6 aastase poisi osas, kahtlustatakse et tal valgpuusad,? Üks jalg lühem ja kõhnem kui teine. Kõnnib imelikult. Kurdab tihti jalgade valu. 01.07.21 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Mida tähendab vaegpuusad, ja kuidas ma oma last abistada saaks?

Arst vastas:

Tiia Voor

dr Tiia Voor

Pediaater

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinik

Tere!

Mina ei tea sellist diagnoosi nagu vaegpuusad. Äkki saite diagnoosist valesti aru?
Proovige uuesti diagnoosi pannud arstiga ühendust saada ja küsige temal.

Lugupidamisega,
Tiia Voor