Tere olen mures laps on hakkanud tugevalt silmi kinni pigistama ja õlgu kehitama samal ajal ! 01.05.19 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

käisime lapsega sünnipäevale esmaspäeval ja sealt hakkas pihta tugev silmade kokku pigistamine kui ka õlgade kehitus sama ajal ! olen mures kuna ei tea mis see võib tähendada , kas oskate anda nõu kuhu peaks põõrduma sellega ?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere!
Aitäh pöördumast! Tegemist on tikkidega. Pöörduda soovitan laste neuroloogi vastuvõtule.
Lugupidamisega
Anu Sööt