häiritud uni 10.03.08 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, olen tõsises mures oma lapse pärast.Ta on 1a.8k. juba neljas öö ärkab ta hirmsa kisaga ülesse, tõenäoliselt on ta unesegane. Kui ma üritan teda maha rahustada siis ta hakkab märatsema ja lööma ning sipleb mis kole.Ma ei oska enam midagi ette võtta, olen lasnud tal siis niikaua röökida kuni ülesse ärkab.See tõenäoliselt ei ole küll õige aga valikut ei ole, olen pakkunud vett aga ei taha.Kas tal on mingi neuroloogiline häda.
Ette tänades, kurb ema.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
tõenäoliselt on tegemist öiste hirmudega. Soovitan pöörduda lasteneuroloogi vastuvõtule.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt