imiku krambihoog? 02.01.08 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,beebi nüüd 4kuune,umbes 4x on tal olnud sellist pea ja käte väristamist,,just peale nutmist ja kui teda imetama hakkan,,hoog umbes 2 sek.ei tea kui kaua kestkaks ,siis ehmatan ise ära ja üritan teda äratada..? Millega võiks olla tegu käime ka massaazis ?Oleme mures..neuroloogi juurde pääseme alles 1 kuu pärast!

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Tegemist võib olla lapse ebaküpsete liigutustega, aga ka krampidega. Kui laps areneb normaalselt, siis pole vaja väga muretseda.
Kurtke neuroloogile muret. Alati on võimalik saada konsultatsiooni ka kiiremini-näiteks tasuline vastuvõtt.
Lugupidamisega,
Dr. Anu Sööt