Aju Uh uuring 15.11.05 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Minu 2,5 kuusel lapsel tehti UH uuring ajust. Leiti vatsakeste asümmeetria ja ajukoort vaadates samuti. Hetkel muid tüsistusi (sh motoorseid) ei ole. Millele viitab aju kerge asümmeetria? Kas see võib süveneda?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Kui lapse areng on korras, siis Te ei peaks muretsema UH leiu pärast. See võib olla normi variant. Olulisem on jälgida lapse arengut ja kord kuus perearsti juures käia.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt