Krambilaadsed tõmblused 5-kuusel 01.10.05 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Olen paaril korral sattunud peale lapse krambilaadsetele tõmblustele unes. See ei ole ühekordne tõmblus, vaid pikem. Puudutades last on need lakanud. Laps sündis 37 nädalal keisriga, sest südamelöökide sagedus langes liiga palju. Mida peaks edaspidi jälgima? Tänan.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
arvan, et peaksite lasteneuroloogi poole pöörduma.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt