kas lapsel võib olla halb vereringe? 23.02.05 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Minu laps on 2,8aastane.Temal nagu surevad jalad ja käed ära.Möödunud aastal ma panin tähele et kui ta põlvili on,siis mõne aja pärast püsti tõustes ta hakkab nutma ja ütleb et valus on(mul on endal sama moodi,kui kükitates, veri ei käi jalgadest läbi siis surevad ära nad,sellepärast arvasingi ,et tal on sama viga).Muretsema pani küll see,et nii väiksel lapsel on sellised asjad.Aga jaanuarist hakkasid käed öösiti valutama ja iga öö ärkab ja nutab,et valus on.Ma loodan,et midagi hulle see ei ole ,aga äkki saate õelda,millest see tuleb? Ette tänades.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
soovitan Teil siiski lapsega arsti vastuvõtule pöörduda. Vajalik on laps üle vaadata, teha vereanalüüsid.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt