nutune laps 23.04.04 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

tütar on 1,2 aastat vana.Sünnist saati on ta võga nutune ja rahutu.Öösel ärkab ka mitu korda üles nutuga.Samuti läheb nutuga magama.Sööb ,joob hästi,väljaheide korras.Kõik inimesed ütlevad ,et ta nutab liiga palju,ka enda närvid on juba läbi.Kas peaksin minema psüühikat kontrollima või võib naba song või midagi olla.Palun aidake.pole selle probleemiga veel kuhugi pöördunud,asi on läinud juba väga käest ära.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Kui laps nutab üleliia palju, siis peaks last näitama lasteneuroloogile. Tuleb kindlasti kontrollida, kas ta areneb eakohaselt ja välja selgitada, mis on nutu põhjus. Ilma seda teadmata on raske midagi soovitada.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt