Mähkmes veri 02.02.11 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Juba teist hommikut märkasin poja mähkme sees pisikest vere laiku. Seda verd pole üldse palju (u pöidlapea suurune ). Päeva peale pole ka rohkem märganud, et siis just hommikul ja teist päeva.
Pissida tal valus pole.

Arst vastas:

Tiia Voor

dr Tiia Voor

Pediaater

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinik

Tere!

Tehke perearsti juures uriinianalüüs ja vaadake ega tal ei ole päraku ümbruses lõhesid (ragaade), millest võiks olla väike veritsus.
Palun minge perearsti vastuvõtule!

Lugupidamisega,
Tiia Voor