Lapse alumise silmalau sees "punn" 18.04.12 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Tere
Minu pojal kasvab mingi kahtlane punn vasakul alumise silmalau sees. Laug seest on punane nagu oleks põletikus ja see punn on nüüdseks vötnud sellise helekollaka värvi kohati nagu oleks mäda sees. Silm läheb õhtuks ikka kenasti paiste ka. See häirib last. Saan aru et nägemata on seda raske öelda, mis see olla võiks, aga ei tea enam ka kuhu pöörduda, sest Saaremaal ei ole hetkel ühtegi silmaarsti, kuhu saaks pöörduda.

Arst vastas:

Tiia Voor

dr Tiia Voor

Pediaater

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinik

Peaksite leidma võimaluse silmaarsti poole pöördumiseks. Seda punni peab nägema, et aru saada, millega on tegemist. Võib-olla on tegemist pikaajalise odraivaga või "raheteraga".
Internetist leidsin, et Saaremaa silmaarst on Marta Virves, Lasteaia 12 93813 Kuressaare , tel: 4539037

Lugupidamisega,
Tiia Voor