Lapsel laubal imelik kõrgendus 16.12.08 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Tere dr. Voor.
Olen väga mures oma 3 kuuse lapse pärast, sest täna hommikul avastasin tal otsa ees veidi kõrgema paksu "triibu". Katsudes on see "triip" pehme ja paistab välja päris lai. Triip on ka heledam võrreldes ülejäänud lauba nahaga (näeb välja, nagu oleks rasv all või nagu oleks seal kunagi olnud arm). See "triip" jookseb lauba keskelt umbes juuksepiirilt ja lõpeb veidi enne kulmude vahet.
Laps on 3 kuune.
Millega võiks olla tegu ja kuhu ma pöörduma pean?
Aitäh vastuse eest.
Tervitab
murelik ema

Arst vastas:

Tiia Voor

dr Tiia Voor

Pediaater

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinik

Tere!

Ilma "triipu" nägemata ei oska ma midagi arvata. Palun pöörduge oma perearsti poole, kes vajadusel suunab Teie lapse eriarsti vastuvõtule.

Lugupidamisega,
Tiia Voor