Vere-ja uriinianalüüsi tulemused 25.03.24 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

Tere. Sain teada täna analüüside tulemused:
ALAT -123
ASAT -51
LDL-3,8
Uriinis:
erütrotsüüdid -10
leukotsüüdid-500. Kas on põhjust muretsemiseks? Mida soovitate edasi teha?

Arst vastas:

Marge Kütt

dr Marge Kütt

Laborimeditsiini arst

Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Tere

Analüüside üksikparameetrid ilma tervet uuringut nägemata ja ilma taustainfota, miks teile need uuringud määrati ei ole interpreteeritavad. Seega kahjuks ma ei saa teie küsimusele vastata. Kõik sõltub teie kaebustest ja sellest, milline oli uuringut tellinud arsti kliiniline küsimus. Ja millised olid ülejäänud tellitud uuringud ja nende tulemused.

Lugupidamisega
Marge Kütt