Vere ja uriini analüüs ei ole korras. 07.12.23 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

Minu vereanalüüsis oli MPV alla normi 9,0fl
eGFR(Crea,CKD-EPI) alla normi 67,1ml/min.1,73m2
ja uriini analüüsis leikotsüüdid üle normi 25E6/L
erütrotsüüdid üle normi 10E6/L
Millel see vihjab? Mida pean tegema?

Arst vastas:

Marge Kütt

dr Marge Kütt

Laborimeditsiini arst

Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Tere

Analüüside hindamiseks peaks teadma inimese kaebusi, miks talle just need laboriuuringud määrati ja nägema kogu uuringu tulemust. Praeguste andmete alusel ei saa midagi oletada, see oleks sisuliselt ebaõige. Kui teil mingeid kaebusi ei ole ja lihtsalt tegite analüüse, siis pole neil väikestel muutustel mingit tähtsust.
Vajan pisut enam infot.

Lugupidamisega
Marge Kütt