Asat ja alat kõrgemad beebil 22.11.23 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

Tere, kas antud tulemused viitavad, et midagi valesti lapsel tervisega? Ta oli meil pikalt kollane ja veri mitu kuud kakas, selle oleme dieediga korda saanud. Rinnapiimalaps on, mina olen imetamise ajal korra punast veini joonud. Sel ajal sai rinnapiima asendajat

Arst vastas:

Marge Kütt

dr Marge Kütt

Laborimeditsiini arst

Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Tere

Vähene suurenemine ei pea olema tingimata patoloogia. Võib olla ka juhuslik leid, soovitav oleks uuringut korrata.
Kuid kindlasti peaks lapse tervis olema konsulteeritud perearsti ja vajadusel ka pediaatriga, ma ei ole erialalt lastearst ja ei julge siin täpsemaid oletusi teha.

Lugupidamisega
Marge Kütt