Vereanalüüsid 04.06.23 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

Tere,kas see on normaalne et plasma 2e/3e settekiirus on suurem kui referentsväärtuste vahemik on,kas te teate kas see tähendab midagi,et digiloos on 3 seda lahtrit rohelised,kus saab panna linnukese kas tahad näha lisainfot

Arst vastas:

Marge Kütt

dr Marge Kütt

Laborimeditsiini arst

Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Tere

Ma vist juba vastasin sellel küsimusele?
ESR on ebaspetsiifiline näitaja ja pisut üle referentspiiri olev näite ei pruugi olla patoloogia, kui kaebused puuduvad. Kindluste mõttes võiks uuringut korrata 3-4 nädala pärast.

Lugupidamisega
Marge Kütt