Hct ja Rbc veidi madal 27.04.23 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

Tere, sain teada oma hemogrammi tulemused. Kas HCT36,6 ja RBC 4,04 on normaalne tulemus või on tarbis rauapreparaate tarvitama hakata?

Arst vastas:

Marge Kütt

dr Marge Kütt

Laborimeditsiini arst

Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Tere

Need 2 näitu on referentspiirides.
Infoks lisan igaks juhuks, et tegelikult peaks hematoloogilisele uuringule hinnangu andmiseks nägema kogu uuringut, muidu võib üksikute parameetrite interpreteerimine viia valedele järeldustele.

Lugupidamisega
Marge Kütt