Verenäitajad lapsel 24.08.22 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

Tere.
Palun vaadake, kas on normaalne, et osad näitajad on normist väljas. Lisasin faili andmetega. Laps on 10 kuune.
Tänud!

Arst vastas:

Marge Kütt

dr Marge Kütt

Laborimeditsiini arst

Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Tere

MPV ja teised trombotsüütide näitajad on arvutuslikud, mitte reaalsed. Kui kõik teised näitajad on normis, siis nemad eraldi patoloogiale ei viita.
Monotsüüte on minimaalselt rohkem, ega laps pole hiljuti kergemat viirust põdenud?
Muus osas ma patoloogiat ei näe.

Lugupidamisega
Marge Kütt