Käisin 30.09 tegemas punktsiooni. Eelmisel päeval tehti vereanalüüs. Arst ütles et vereanalüüsi pärast ei saa nüüd siirdamist teha vaid novembris. Saadan andmed verest. Äkki oskate õelda mis need tähendavad.LH 0.69 ja Progesteroon . 37.7 02.10.23 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Käisin 30.09 tegemas punktsiooni. Eelmisel päeval tehti vereanalüüs. Arst ütles et vereanalüüsi pärast ei saa nüüd siirdamist teha vaid novembris. Saadan andmed verest. Äkki oskate õelda mis need tähendavad.LH 0.69 ja Progesteroon . 37.7

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
kõrge progesterooni tase näitab, et ovulatsioon oli toimunud enne punktsiooni ja embrüo emakasse kinnitumise ajaline aken võib sulguda juba enne embrüo siirdamist.

Terv,
AE