Süst Diphereline peale siirdamist 23.11.17 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Eelmine nädal tehti siirdamine (külmaring). Peale siirdamist tehti Diphereline süst. Olen lugenud, et seda süsti tehakse ikka enne siirdamist. Eelmisel IVF-il, mis ei õnnestunud, tehti ka see süst enne siirdamist. Hakkasin nüüd muretsema, et kas ikka tehti õige süst? Peale siirdamist võtan kolm korda päevas Estrofem tablette ja kasutan Gepretix ning võtan Pregnacare Conception vitamiine.

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
süst tehti teadlikult. Mõned uuringud on näidanud, et võiks olla kasulik.

Terv,
AE