Lendamine pärast siirdamist 18.08.11 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere!

Külmutatud embrüode eeldatav siirdamiskuupäev peaks jääma vahemikku 29.08. - 01.09., kuid 02.09. on mul lennureis. Kas lendamine võib mõjuda negatiivselt või oleks sellises olukorras mõistlik teha siirdamine hoopis järgmises tsüklis? Milline oleks Teie soovitus?

Ette tänades vastuse eest!

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Lendamine on ohutu. Kui välismaal viibides peaks tekkima arstiabi vajadus, on asi tõsisem. Arutage oma arstiga.
AE