Ühe rinna korrigeerimine 02.07.13 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Kas oleks võimalik teha ühe rinna korrigeerimine? Lapse imetamisega läks üks rind suureks, kuna vasakust rinnast sai ta piima paremini kätte ja seetõttu sõi sealt rohkem ning see läks kohe päris suureks. Minu sooviks oleks, et mõlemad rinnad oleks ühesugused ja vasaku rinnanibu pruun osa on ka suurem, mis võiks ikka teisega ühesugune olla. Mul ka üks teine küsimus, kui kunagi plaanis üks laps juurde saada, kas siis oleks mõistlik seda praegu teha või siis, kui teise lapsega imetamine ühel pool?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Kindlasti on võimalik korrigeerida asümmeetrilisi rindu. Uued rasedused/imetamised võivad rindade kuju uuesti muuta. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree