Nina 10.07.08 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere
Käisin aasta alguses nina vaheseina operatsioonil ja nüüd on nina kuju kövasti teine. Nina selg oleks nagu lohku vajunud ja nina ots on püsti. Arst kes operatsiooni läbi viib ütles et vahesein seda ei mõjuta, kuid mis siis veel selle põhjustas? Kuidas nina tagasi endiseks saab?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Kahjuks ei oska mina Teile küll midagi asjalikku vastata, kuna ma ninaoperatsioonidega ise ei tegele. Soovitan uskuda oma arsti või konsulteerida mõne teise ninaspetsialistiga (näit. plastikakirurgidest Dr. Jüri Kullamaa, Dr. Tatjana Raie või ninakirurg Dr. Margus Luht). Tervitustega, Dr. Peep Pree