laugude korrigeerimine 05.04.05 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

tere ,sooviksin teada ,kui palju läheb maksma laugude pingutamine ja kas seda tehakse narkoosiga \\ ette tänades
ülle

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere lugupeetud Ülle !
Ülalaugude plastikaoperatsioon kohaliku tuimestusega maksab 8700.- , kerges narkoosis 12 00.- Alalaugude plastikaoperatsiooni hind vastavalt 9800.- või 13200.- Tervitustega, Dr. Peep Pree