vasaku jala hüppeliigese murd, mis kinnitatud plaadiga 09.06.23 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

1. kas plaadiga tuleb probleeme lennujaamas
2, haiglast väljumisel tekkis tohutu valu jala hüppeliigesest ülalpool, koos körge temperatuuriga, arst kirjutas välja vaid trombi vastased tabletid, Mis rohud oleksid pidanud olema veel soovitatud?
3.kui kaua peab olema kips jala peal ja millal võib toetuda sellele jalale.

Arst vastas:

Maris Perendi

dr Maris Perendi

Füsioteraapia

Confido tervisekeskus

Tere

Küsimus oleks sobilik pigem ortopeedile.
Plaadiga probleeme lennujaamas ei tule. 2 nädalat kindlasti kõndida ei tohiks. Siis võib olla ka võimalus kips saapa vastu vahetada, mis lubab pesta ja hüppeliigest liigutada. Ravimite osas võite konsulteerida ka perearstiga. Soovitan edasise taastumise osas konsulteerida ortopeediga, kel võimalus teie ravilugu detailsemalt näha ja anda täpsed juhised.

Heade soovidega

Maris Perendi
Füsioterapeut