Põlvel käib raks läbi 04.04.23 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Mis võib olla põhjuseks, et põlvest käib tugev "raks", nagu oleks mehaaniline takistus, kui tõusta kükist? Enne seda esines põlveõndlas tugev valu ja paistetus.

Arst vastas:

Priit Ailt

Füsioteraapia

Tere,

Kui pôlv on turses ja liigutamisel on tunda takistust, võib see olla meniski vigastus. Viimast saab diagnoosiga manuaalsete testidega ja MRT-ga.

Priit Ailt