Sportimine peale puusa endoproteesimist. 07.11.18 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere,
25.10.18 toimus puusa endoproteesimine. Paigaldati tsemendivaba puusaprotees. Kas on ohutu teha rippes kätekõverdusi (lõuatõmbeid) ja sõita velotrenazööril ? Teisele puusale paigaldati tsementeeritav protees 2016 a. peale mida hakkasin koheselt sportima ja midagi ei juhtunud.

Arst vastas:

Priit Ailt

Füsioteraapia

Tere,

Puusa proteesiga võib veloergomeetril sõita ja lõuga tõmmata, nendel tegevustel mingit ohtu ei ole.

Tervitades,
Priit Ailt