füsioteraapiline võimalikust ravist 20.01.23 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere.Kas on võimalik tavaline ravi või nuga luulised struktuurid intaksed mõlema puusaliigese liigese vahemik ahenenud.latraalsed kuni mõõdukad liigesepind sile ,sevimisi osteofüüte, sukondraalsel tsüste kael üleminek on lamenenud ,võib viidata cam fai mõlemapoolne koksartoos

Arst vastas:

Priit Ailt

Füsioteraapia

Tere,

Puusaliigese artroosi/cam fai ravi sõltub kui hea on puusaliigese liikuvus ja kas seda on võimalik võimlemisega säilitada/ parandada. Viimasel juhul on võimalik endoproteesimist edasi lükata.

Tervitades,
Priit Ailt