Liiges kinni 21.08.01 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere !

Olen inimene, kes on elus palju sportinud (soovin taas jätkata) ja käed on saanud palju vatti. Vähemalt aasta tagasi oli küünarliigeses mingi põletik ja valus oli liigutada. "Tänu" kohalike arstide hooletusele (ka enda oma) seda ei ravitud ja nüüd on liiges jämedam kui teine ja ei kõverdu ega lähe sirgeks. Kui käed sirgu ajan on üks teisest u 5 cm. lühem. Kas on veel võimalik liiges korda teha või olen juba lootusetult hiljaks jäänud?

Mida peaksin tegema ning kelle poole pöörduma. Kohalike provintsitohtrite poole pole mõtet pöörduda vist, olen oma vitsad juba saanud.

Jaak 37 a.

Arst vastas:

dr Toomas Tein

Ortopeed

TÜK Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik, Päevakirurgia Erakliinik Medex

tere,Te peaksite pöörduma ortopeedi vastuvõtule(eelreg.tel.318199,366088)

Soovitav oleks eelnevalt teostada röntgen ü/v küünarliigesest.

Lugupidamisega dr.T.Tein