Küünarnukk liigesest väljas 03.07.01 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere! Elukaaslasel tuleb käsi (küünarnukk)alatasa nö liigesest välja-läheb paigast ära, valutab tihti, väänata ei saa, tuleb kätt sirgena hoida. See on kestnud juba väga pikka aega. Eeldan, et see pole normaalne. Oskate äkki aidata, kelle poole pöörduda või mida teha?

Tänan!

Arst vastas:

dr Aalo Eller

Ortopeed

TÜK Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik, Päevakirurgia Erakliinik Medex

Tuleb minna traumatoloogi-ortopeedi vastuvõtule,võimalusel lasta teha eelnevalt Rö-ülesvõte kahes suunas küünarliigesest.

Lugupidamisega A.Eller