Küünarnuki valu 04.04.22 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere,kas te teate miks küünarnukk võib liigutades nõnda valutada nagu see oleks liigesest väljas käinud ja kuidas seda ravida

Arst vastas:

Priit Ailt

Füsioteraapia

Tere,

Arvan, et kui liigest liigutades on tugev valu, siis see võib vihjata mõne koe kahjustusele samas piirkonnas ja seda tuleks diagnostiliselt uurida, kas läbi perearsti või ortopeedi. Sealt edasi selgub ka selgem ravi, kuidas seda probleemi lahendada.

Tervitades,
Priit Ailt