HÜPPELIIGESE TRAUMA 05.09.01 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere! Olen 24.a tütarlaps.Umbes 4 aastat tagasi juhtus trennis trauma, sain löögi hobuselt vastu parema jala hüppeliigest.Löögist sain mõra liigese sisemisele küljele.Kipsi ei pandud.Mitu kuud hiljem tekkis sellele kohale kõva kühm.Käisin arsti juures, tehti pilti ja arst ütles, et liigluu.Tollel ajal ta valu ei teinud.Nüüd on hakkanud valutama, küll tuimalt, aga ebamugav on. Mis sellisel puhul tehakse? On seda üldse võimalik kuidagi eemaldada. Ette TÄNADES.

Arst vastas:

dr Aalo Eller

Ortopeed

TÜK Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik, Päevakirurgia Erakliinik Medex

Pean nägema Teie jalga ja Rö-ülesvõtet hüppeliigesest,alles siis saan midagi soovitada.

Lugupidamisega A.Eller