Sõrme sirutaja kõõluse purunemine 18.02.04 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Olen õnnetult purustanud parema käe keskmise sõrme sirutaja kõõluse.
Traumatoloogi diagnoos - Neli nädalat oli see kipsis ja tulemusteta.
Traumatoloog lohutas, et kui klaveri mängiga pole siis ei midagi.
Aga see ei ole ju lohutus . Mida teha ? Kelle poole pöörduda, ta ei andnud isegi seda nõu, et kuhu pöörduda või mida teha. Kas teabgi jääma selle äravajunud sõrmeotsaga.
Ootan nõuannet.Ja tänan ette
L.T.

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Eks nüüd järgmine samm,et sõrme sirgeks püüda saada on operatsioon.Kõige paremini teevad seda selle ala spetsialistid e.käekirurgid.

Dr.K.Meitern