puusaliigesed 28.01.04 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Mu lapsel (nyyd juba 5 kuune) on mõlema puusaliigese nihestus. Öeldakse, et minult päritud. Kandsime 2 kuud trakse ja kui nyyd uuesti arsti juures käisime öeldi, et midagi pole paremaks läinud. Käime lapsega ravivõimlemises ja ujumas. Ja kanname veel kaks kuud. Kas on võimalik, et yldse ei parane ja mis siis saab?? Kas ta hakkab lonkama või jalgu lohistama?? Öeldakse ju, et seda saab ravida ainult 6 kuuni.
Lähen veel teise arsti juurde kah konsultatsioonile.

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Arvan,et asi ei ole nii hull ja õige ravivõimlemine aitab küll.

Paranemist soovides,dr.K.Meitern