valulik luu 24.11.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere. Olen 22-aastane noor naine. Mulle teeb muret see, et jalaluu (põlvest allapoole) on vahepeal katsudes üsna valus. Mingeid "mügerikke" katsudes tunda pole ja samuti pole jalga kuhugi ära löönud. Nii on see kestnud juba mõnda aega. Kas on põhjust muretsemiseks?(Luukasvaja?)

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

See võib olla luuümbrisepõletik(vale jalanõu,palju käimone,seismine jne.)

Dr.K.Meitern