Uuringu tulemused 01.09.23 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere mu lapsel võeti vereproov. Soovin teada mida need tähendavad. Saan aru et ths proov pole korras.TSH
4.11 mIU/l 0.70-4.00
Proovinõu ID: 23116249

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
See tähendab, et vaja on teha mõned lisauuringud. Ühe minimaalselt normist kõrgema numbri alusel pole võimalik teha mingit järeldust. Vereproovile suunanud arst aitab Teid kindlasti selle tõlgendamisel ja korraldab ka vajalikud lisauuringud.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.