Kilpnäärme mure. 19.07.21 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tegin perearstil analüüsid,kontrolliks,FT3-7,55,FT4-16,43 ja TSH-0,008.Kas näidud on korras,tunnen ennast igati hästi,enamus ajast päevitan,päike mu lemmik....Kas kõik on hästi?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Päris hästi kõik siiski ei ole. Tehtud analüüside alusel on tegemist kergekujulise kilpnäärme ületalitlusega.
Eks analüüsid määranud perearst annab lähemaid selgitusi ja otsustab, kas on vaja ravi või suunamist endokrinoloogi vastuvõtule.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.