Punnid lapsel - kas veresuhkur kòrge? 01.07.19 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Sooviksin kûsida, kas antud punnid võivad olla tekkinud veresuhkru körgest tasemest? Laps on 1.9 aastane. Läheme homme hommikul pereöe juurde veresuhkrut möötma.
Öösiti ta sügab neid. Punnid on ka köhul. Seal samuti sūgelevad.
Ei joo rohkem kui tavaliselt. Higistanud on ta juba sūnnist.
Aitäh,
K.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Suure tõenäosusega ei viita "punnid" kõrgenenud veresuhkrule. Lõpliku vastuse saate pereõe juures veresuhkrut mõõtes.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.