lapse rinnanibu 21.08.16 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Lapsel on ühe rinna nibu nagu tükkideks lõigatud. Ühe rinnnibu on ilus ühes tükis, teisel rinna koosneb nibu kolmest eraldi osast. Kas peaks arstile näitama või on see kasvuga seotud ja adspidi normaliseerub. Tütar on ise väga mures

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Kui tütar on mures, võib arstile näidata. Arst vaatab, kas oleks vaja teha ka ultraheliuuringut või mitte ning kas on lootust, et probleem korrigeerub iseenesest või tuleb appi plastikakirurg.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.