Jalgade ja peopesade higistamine 08.10.10 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere! Käed (peopesad ja sõrmeotsad) higistavad peaaegu kogu aeg. Samuti ka jalad. Ning kui jalad higistavad, muutuvad ka peopesad järjest niiskemaks. Ei saa õhukesi sukki kanda, seega on välistatud külmemal ajal kingade kandmine. Niipea, kui õhukesed sukad jalga panen, hakkavad jalad ja käed lihtsalt meeletult higistama. Mis aitaks seda probleemi veidike talutavamaks muuta?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Kahjuks ei saa Teid aidata. Ühegi endokriinhaigusega siin tegemist ei ole. Igaks juhuks soovitan oma muret arutada perearsti või nahaarstiga.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.