kilnääre 07.08.06 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Nimelt on mul kõrisõlmest allpool pitsitustunne. Keegi nagu pigistaks kaela või kraabiks seda (selline tunne nagu oleks midagi kõris ees). Hingamine on raskendatud. toimub ka pidev köhatamine. samuti on mul ka liigesed kuidagi väga valulikuks läinud. eriti abaluu, kaenlaaluste ja selja piirkond. toimuvad ka kuumalained. millest võib see tingitud olla?
olen 26 aastane naisterahvas.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Millest sellised vaevused tingitud võivad olla, on ilma Teid nägemata ja lihtsamaidki uuringuid tegemata võimatu öelda. Soovitan pöörduda oma perearsti poole ja alustada tavalisest vereproovist.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.